panapa
29 آبان 1401 - 11:57

بهسازی روکش آسفالت آزادراه شهید فهمیده

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از بهسازی روکش آسفالت در مقاطع قابل توجهی از آزادراه شهید فهمیده (تهران- کرج) طی ماه های سپری شده از سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود حق لطفی با اشاره به وجود عوارض متعدد خرابی در روسازی آزادراه شهید فهمیده، بر ضرورت بهسازی روکش آسفالت این آزادراه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مبادی ورودی شهر تهران تاکید کرد و گفت: بهسازی مسیر کندروی شمالی بزرگراه شهید فهمیده (محدوده پل تقاطع بزرگراه آزادگان و لوپ بزرگراه آزادگان جنوب) در گام نخست این پروژه بهسازی و در قالب طرح استقبال از بهار انجام شد.

خبرگزاری مهرلوپمدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خاطرنشان کرد: در بهار و اوایل تابستان امسال، بخشی از مسیر تندروی آزادراه حدفاصل پل آزادگان تا پل کوهک در دو باند شمالی و جنوبی بهسازی شد و طی ماه‌های اخیر و در ادامه عملیات بهسازی، قطعه دیگری از مسیر تندروی بزرگراه شهید فهمیده (مسیر شرق به غرب) حدفاصل پل شرقی ورزشگاه آزادی تا پل غربی مورد مرمت قرار گرفت.

کوهکوی با اشاره به اینکه واحد امانی معاونت اجرایی این سازمان متولی اجرای پروژه فوق بوده است، گفت: طی اجرای این پروژه مرمتی ۱۰۱۶۲ تن آسفالت در مساحتی بالغ بر ۶۲۴۷۴ متر مربع پخش و اجرا شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 867985