panapa
30 آبان 1401 - 16:15

فرمانده ارتش لبنان: توافق مرزبندی گام مهمی برای خروج از بحران اقتصادی است

فرمانده ارتش لبنان در سخنرانی به مناسبت روز استقلال لبنان اعلام کرد که توافق مرزبندی گام مهمی برای خروج از بحران اقتصادی است.

- اخبار بین الملل -به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سرلشکر «ژوزف عون» فرمانده ارتش لبنان در سخنرانی امروز خود خطاب به نیروهای مسلح این کشور به مناسبت روز استقلال  اعلام کرد که  کشور ما  در شرایطی به سر می برد که همگان باید در این شرایط آگاهی و حکمت و مسئولیت پذیری داشته باشند و به خاطر منافع ملی لبنان تلاش کنند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سرلشکر «ژوزف عون» فرمانده ارتش لبنان در سخنرانی امروز خود خطاب به نیروهای مسلح این کشور به مناسبت روز استقلال  اعلام کرد که  کشور ما  در شرایطی به سر می برد کهخبرگزاری تسنیمهمگان باید در این شرایط آگاهی و حکمت و مسئولیت پذیری داشته باشند و به خاطر منافع ملی لبنان تلاش کنند.همگان باید در این شرایط آگاهی و حکمت و مسئولیت پذیری داشته باشند و به خاطر منافع ملی لبنان تلاش کنند.به گزارش النشره، ژوزف عون تاکید کرد که  هفتاد و نهمین سالروز استقلال لبنان ثمره مبارزات شرافتمندانه لبنانی ها و چالش‌های سرنوشت‌سازی است که با وحدت و اراده خود بر آن پیروز شدند و با اتحاد و عزم خود بر توطئه‌ها  غلبه کردند تا  یک میهن بر پایه‌های محکم  و استوار بسازند.

به گزارش النشره، ژوزف عون تاکید کرد که  هفتاد و نهمین سالروز استقلال لبنان ثمره مبارزات شرافتمندانه لبنانی ها وچالش‌های سرنوشت‌سازی است که با وحدت و اراده خود بر آن پیروز شدندچالش‌های سرنوشت‌سازی است که با وحدت و اراده خود بر آن پیروز شدندو با اتحاد و عزم خود بر توطئه‌ها  غلبه کردند تا  یک میهن بر پایه‌های محکم  و استوار بسازند.وی در ادامه افزود: تکمیل پرونده تعیین مرزهای دریایی بین لبنان و فلسطین اشغالی بارقه امیدی برای کشور ما و گامی مهم در مسیر خروج کشور از بحران کنونی از طریق سرمایه گذاری در بخش مهمی از ثروت طبیعی کشور است. حفظ این دستاورد نیازمند  حمایت نهادهای دولتی است تا به تامین منافع کشور و ملت لبنان کمک کند.

وی در ادامه افزود: تکمیل پرونده تعیین مرزهای دریایی بین لبنان و فلسطین اشغالی بارقه امیدی برای کشور ما و گامی مهم در مسیر خروج کشور از بحران کنونی از طریق سرمایه گذاری در بخش مهمی از ثروت طبیعی کشور است. حفظ این دستاورد نیازمند  حمایت نهادهای دولتی است تا به تامین منافع کشور و ملت لبنان کمک کندتکمیل پرونده تعیین مرزهای دریایی بین لبنان و فلسطین اشغالی بارقه امیدی برای کشور ما و گامی مهم در مسیر خروج کشور از بحران کنونی از طریق سرمایه گذاری در بخش مهمی از ثروت طبیعی کشور است. حفظ این دستاورد نیازمند  حمایت نهادهای دولتی است تا به تامین منافع کشور و ملت لبنان کمک کند..فرمانده ارتش لبنان تصریح کرد: در سایه ورود کشور به خلأ در نهاد ریاست جمهوری و افزایش سقف تنش‌های سیاسی در لبنان، مساله حفظ امنیت و ثبات کشور از مهمترین اولویت‌های ماست.

فرمانده ارتش لبنان تصریح کرد: در سایه ورود کشور به خلأ در نهاد ریاست جمهوری و افزایش سقف تنش‌های سیاسی در لبنان، مساله حفظ امنیت و ثبات کشور از مهمترین اولویت‌های ماستدر سایه ورود کشور به خلأ در نهاد ریاست جمهوری و افزایش سقف تنش‌های سیاسی در لبنان، مساله حفظ امنیت و ثبات کشور از مهمترین اولویت‌های ماست..ژوزف عون تاکید کرد: ما به هیچ کس اجازه نخواهیم داد که به هر بهانه‌ای صلح و امنیت و ثبات کشور را در معرض تهدید قرار دهد. ماموریت ما حفظ لبنان، ملت و سرزمین آن بوده و خواهد بود.

ژوزف عون تاکید کرد: ما به هیچ کس اجازه نخواهیم داد که به هر بهانه‌ای صلح و امنیت و ثبات کشور را در معرض تهدید قرار دهد. ماموریت ما حفظ لبنان، ملت و سرزمین آن بوده و خواهد بودما به هیچ کس اجازه نخواهیم داد که به هر بهانه‌ای صلح و امنیت و ثبات کشور را در معرض تهدید قرار دهد. ماموریت ما حفظ لبنان، ملت و سرزمین آن بوده و خواهد بود..هشدار وزیر کشور لبنان درباره بازگشت حملات خرابکارانه و تروریستی

هشدار وزیر کشور لبنان درباره بازگشت حملات خرابکارانه و تروریستیاستراتژی حزب‌الله در حل پرونده ریاست‌جمهوری لبنان

استراتژی حزب‌الله در حل پرونده ریاست‌جمهوری لبنانطرح فرانسه و آینده ریاست‌جمهوری لبنان

طرح فرانسه و آینده ریاست‌جمهوری لبنانوی در ادامه اعلام کرد: شما روز به روز بیشتر ثابت می‌کنید که الگوی نادری بین ارتش‌های جهان هستید. کم پیدا می‌شود که ارتشی با این میزان چالش‌ در سال‌های اندک بتواند بالاترین میزان از پایبندی و آمادگی خود را حفظ کند. شما با بیداری و هوشیاری‌تان از لبنان محافظت کردید. مأموریت اصلی شما مقابله با اسرائیل و طمع‌ورزی‌هایش از یک سو و مقابله با تروریسم و طرح‌های خرابکارانه آن از سوی دیگر است.

وی در ادامه اعلام کرد: شما روز به روز بیشتر ثابت می‌کنید که الگوی نادری بین ارتش‌های جهان هستید. کم پیدا می‌شود که ارتشی با این میزان چالش‌ در سال‌های اندک بتواند بالاترین میزان از پایبندی و آمادگی خود را حفظ کند. شما با بیداری و هوشیاری‌تان از لبنان محافظت کردید. مأموریت اصلی شما مقابله با اسرائیل و طمع‌ورزی‌هایش از یک سو و مقابله با تروریسم و طرح‌های خرابکارانه آن از سوی دیگر است.شما روز به روز بیشتر ثابت می‌کنید که الگوی نادری بین ارتش‌های جهان هستید. کم پیدا می‌شود که ارتشی با این میزان چالش‌ در سال‌های اندک بتواند بالاترین میزان از پایبندی و آمادگی خود را حفظ کند. شما با بیداری و هوشیاری‌تان از لبنان محافظت کردید. مأموریت اصلی شما مقابله با اسرائیل و طمع‌ورزی‌هایش از یک سو و مقابله با تروریسم و طرح‌های خرابکارانه آن از سوی دیگر است.فرمانده ارتش لبنان گفت: ارتش‌ها برای روزهای سخت ساخته شده اند. اتحاد  لبنان  ناشی از قدرت شماست. اعتماد لبنانی‌ها و جامعه بین‌المللی به شما روشن‌ترین دلیل بر اهمیت نقشتان است. پس در مقابله با بحران ها قوی باشید.

فرمانده ارتش لبنان گفت: ارتش‌ها برای روزهای سخت ساخته شده اند. اتحاد  لبنان  ناشی از قدرت شماست. اعتماد لبنانی‌ها و جامعه بین‌المللی به شما روشن‌ترین دلیل بر اهمیت نقشتان استاعتماد لبنانی‌ها و جامعه بین‌المللی به شما روشن‌ترین دلیل بر اهمیت نقشتان است..پس در مقابله با بحران ها قوی باشید.انتهای پیام/

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 871615