panapa
29 آبان 1401 - 12:56

۶۸ گروه جهادی به مناطق محروم شهرستان فردوس اعزام شدند

بیرجند- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه فردوس گفت: همزمان با آغاز رزمایش جهادگران فاطمی دو، ۶۸ گروه جهادی برای خدمات رسانی به مناطق محروم شهرستان فردوس اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد فاطمی نسب صبح یکشنبه در همایش جهادگران فاطمی بیان کرد: همزمان با آغاز رزمایش جهادگران فاطمی دو، ۶۸ گروه جهادی جهت خدمات رسانی عازم مناطق محروم شهرستان فردوس شدند.

خبرنگار مهروی ادامه داد: این گروه‌ها به مدت ۱۰ روز در نقاط مختلف شهری و روستایی خدمات متنوعی به محرومان ارائه خواهند داد.

فاطمی نسب با بیان اینکه شهرستان فردوس ۱۳۰ گروه جهادی سازمان یافته دارد، افزود: جهادگران بسیجی تاکنون در عرصه‌های مختلف به یاری دولت خدمتگذار شتافته‌اند و چنین پدیده‌ای به جز جمهوری اسلامی ایران در هیچ جای دنیا سراغ نداریم.

امام جمعه فردوس هم در این جلسه با اشاره به اینکه برخی کارها مانند نردبان موجب تسریع در تقرب انسان به خدا می‌شود، افزود: خداوند به برخی انبیا، صالحان و شهدا این نردبان تعالی را عطا فرموده است.

حجت الاسلام محمد شاکری خدمت به مردم را یکی از نردبان‌های ترقی و تعالی انسان به سوی خدا دانست و گفت: بسیجیان با خدمت بی منت به مردم پله‌های قرب الهی را با سرعت تمام می‌کنند.

وی از جهادگران خواست از فرصت طلایی خدمت به مردم نهایت استفاده را کرده و کارهای جهادی را به صورت اصولی و تخصصی انجام دهند.

امام جمعه فردوس تاکید کرد: کار جهادی هیچ منافاتی با کار تخصصی و بر اساس اصول و قوانین ندارد و شایسته است کاری که برای مردم روستا و شهر انجام می‌شود، اصولی و بر مبنای قواعد خاص خود باشد.

شاکری اظهار کرد: گروه‌های جهادی سعی کنند برای خدمت رسانی به روستاییان، بسته‌های کامل خدمت رسانی را ارائه دهند و کارهای بر زمین مانده‌ای که مردم قادر به انجام آن نیستند را به سرانجام برسانند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 868197